ilustrační obrázek média levně

Zde je místo pro naše partnery:

Výměna zpětných odkazů je jedním z mnoha způsobů jak získat lepší pozici ve vyhledávačích a být tak lépe vidět. Nabízíme výměnu zdarma, nejlépe s tématicky podobnými weby (vyhledávače je lépe ohodnotí). Toto je bezplatný způsob reklamy na internetu, pokud máte zájem mít zde svůj odkaz, ozvěte se nám.

Reklamní agentura – Full servis - Tvorba a realizace reklamy pro MEDIALEVNE.cz

Zateplení domu - On-line výpočet ceny zateplení fasád

Šetříme.cz - Nejvýhodnější ceny na internetu. Počítače, notebooky, hračky, elektro. Většina zboží skladem a ihned k odběru.

 

Amazonek - Internetový prodej knih

Kalendáře - mnoho typů kalendářů od předních výrobců, zakázková výroba a potisk kalendářů

Diáře - mnoho typů diářů od předních výrobců, zakázková výroba a potisk nebo ražba diářů

USB flash disky - exkluzivní reklamní předměty, potisk nebo laser, dárkové balení

Kvalitní reklamní potisk - tiskneme rychle, kvalitně a levně, tiskové technologie od A do Z

Propisky, kuličková pera - stále žádané levné reklamní předměty, v nabídce máme stovky typů od koruny

Reklamní a dárkové předměty - navrhneme, vyrobíme a zabalíme reklamní a dárkové předměty podle vašich představ

Reklamní značky - kompletní sortiment reklamních značek, informace a fotogalerie

3D reklama - reklamní předměty a firemní dárky, reklama na zakázku

Virtuální prohlídky a letecká fotografie - atraktivní forma prezentace od Airshots.cz

Lenka Škodová Pomáhám podnikatelům s rozvojem jejich firmy

AUDITOR EU = bezproblémové účetnictví přes internet a outsourcing mezd Máme více než 15 let zkušeností s vedením účetnictví, mezd a dalšími službami v oblasti finančního řízení firem

GRAFICKÉ STUDIO PEOPLEART - tvorba www stránek

FOTOBAŇKA PLNÁ FOTOGRAFIÍ - fotobaňka

REKLAMNÍ AGENTURA PÍPLART - reklamní agentura

GRAFICKÉ PRÁCE - grafické práce

GRAFICKÉ STUDIO PEOPLEART - grafické studio

TVORBA INTERNETOVÝCH OBCHODŮ - tvorba e-shopů

 

Katalogy:

Alfaradius  Katalog odkazů aaa-katalog.cz  |  Internetový katalog a vyhledávačCZIN.eu | Katalog 1x.cz | Seznam českých a slovenských internetových stránek | katalog odkazů| katalog stránek, katalog webů, obchodů, eshopů, firem, bezvakatalog.cz, bezvakatalog | Katalog stránek ZUZ| Katalog stránek EFO| Zpětné odkazy zdarma | Zeewa.cz - váš internetový katalog stránek a vyhledávač | JAHHO.cz | Katalog stránek, vyhledávač | Katalog-Firem.com

 

Pro každou firmu, produkt či službu je důležité být viděn a být známý. K tomu je vždy potřeba reklama, která vždy není tou nejlevnější záležitostí. Nyní díky MEDIALEVNE je reklama dostupná úplně každému.

MEDIALEVNE 
nabízí nezávazné poptávky na reklamní plochy a reklamní nosiče. 
Lze se zaregistrovat a sledovat tak aktuální last minute nabídky na reklamní kampaně (tzv. kampaň na poslední chvíli), které Vám budou chodit emailem - budete tak mít jistotu, že žádná jedinečná nabídka Vám neunikne. 
Profesionální mediální pracovníci jsou schopni i vytvořit reklamní nabídku na míru (dle Vašich možností, rozpočtu, požadavku, atd.). 
Lze poptat např. rozhlasový spot v určitém kraji či v celoplošném vysílání, můžete zadat i poptávku na výrobu rozhlasového spotu a o nic se již nemusíte starat. 
Při poptávání outdoorových ploch jako jsou např. billboardy obdržíte přehled volných ploch k pronájmu, i zde můžete chtít kromě pronájmu plochy i grafické zpracování či tisk, nic není nemožné. 
Mezi další možnosti zviditelnění se je inzerce do různých časopisů a novin, kde je možné přesněji zaměřit požadovanou cílovou skupinu či reklama v dopravních prostředcích, kde je naopak snaha zaujmout co největší množství lidí. 
A samozřejmě nejúčinější reklamou je televizní vysílání, které bývá ze všech ostatních reklam nejnákladnější, ale výsledky stojí za to! 
Součástí nezávazné poptávky je samozřejmě bezplatné poradenství technického i marketingového charakteru. Součástí ceny je pak i samotná instalace (vylepení) či jiné zprovoznění reklamní kampaně.